Profesjonalny make-up

Wizaż był moją pasją od zawsze, a profesjonalnie zajmuję się nim od 2009 roku. Skończyłam szkołę wizażu i stylizacji KozłowskaVisage.

Każdy makijaż jest dla mnie nowym wyzwaniem i w każdy wkładam całą siebię. Ponieważ każda klientka jest wyjątkowa, ma inne potrzeby, oczekiwania i wymagania, pozwala mi to na ciągły rozwój i poznawanie samej siebie.

Wykouje zarówno makijaże dzienne/naturalne, ślubne oraz okazjonalne i artystyczne. Pracuję wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach najlepszych marek: M.A.C., KRYOLAN, MAP, MAKE UP STORE, MUFE, HELENA RUBINSTEIN, INGLOT.

MAC MAP KRYOLAN HELENA RUBINSTEIN MAKE UP FOR EVER MAKE UP STORE INGLOT

Dzięki temu jestem w stanie zagwarantować, że makijaż będzie bardzo trwały i przetrwa na prawdę wiele. Z wykształcenia jestem również kosmetologiem, ukończyłam Wyższą Szkołę Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, dlatego oprócz podkreślania piękna klientki makijażem, zwracam także uwagę na to co dzieje się z cerą. Podpowiadam jak w prosty sposób poprawić jej kondycję, nie tylko przed makijażem ale i w życiu codziennym.

Oprócz wizażu moją pasją jest organizowanie ślubów oraz cała stylizacja Młodej Pary. Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu kobiety, ale również niezwykle stresujący. Każda z Pań chce w tym dniu wyglądać oszałamiająco dlatego warto oddać się w ręce specjalisty, który pomoże stworzyć spójny wizerunek Państwa Młodych.

Zapraszam do współpracy,
Magda Grzywa